V dobe moderných online datingových aplikácií, kedy je prejavenie náklonnosti otázkou jedného swipenutia na telefóne, v dobe neobmedzených možností na online zoznámenie, ti my ponúkame možnosť vyskúšať si to naživo, offline, tvárou v tvár.

Speed dating - zážitkové randenie

Práca, priatelia, záľuby, rodina, rovnaký okruh známych a neznámych a každodenná rutina prináša dilemu: kde sa v dnešnej dobe zoznámiť? Online svet ponúka nespočetné množstvo aplikácií na randenie, ale čo tak to vyskúšať osobne ?

Keď poviem svojim známym o tom, že organizujeme speed dating, častokrát počúvam tieto otázky a obavy: A to tam chodia aj nejakí normálni ľudia? Neviem, či by som sa s niekym cudzím mala o čom rozprávať. Som introvertný typ, také niečo nie je pre mňa. Toto je len pre zúfalcov. Čo ak sa mi tam nikto nebude páčiť? Keď neviem dopredu kto príde, je to strata času.

Pre mnohých je účasť na rýchlom rande rozhodne isté vystúpenie z komfortnej zóny, a nie každý chce alebo má odvahu to vyskúšať. Častokrát je ľahšie to dopredu odsúdiť na neúspech. Nie je však práve moment, keď sa dostávame mimo vyjazdených koľají života príležitosť zažiť niečo nové? Niečo nové sa naučiť? Osobnostne vyrásť?

Speed dating a iné zoznamovacie akcie robíme už 12 rokov. Za nás je to jedna skvelá príležitosť, ako za pár hodín spoznať nových single ľudí, ktorí ako ty hľadajú partnera, lásku, vzťah, spriaznenú dušu.

Tu je našich 5 dôvodov, prečo sa to oplatí s nami vyskúšať:

  1. Žiadni zúfalci ale odvážni a príjemní ľudia. Presne takí chodia na naše akcie. Prihlásiť sa, zaplatiť a prísť osobne určite chce kus odvahy aj motivácie.
  2. Iskru a sympatie pocítiš naživo. Nepredchádza tomu žiadne online vypisovanie, ale počas 8 minútových osobných rozhovoroch už vieš povedať, či sa s danou osobou chceš ešte vidieť. Či sú tam sympatie, náklonnosť, príťažlivosť, či sa ti páči jej hlas, jeho vôňa, jej charizma, jeho šarm. Je to proste naživo, zoči voči, tu a teraz.
  3. Si viac introvert? Nevadí. Akcia je organizovaná, nemusíš mať obavu, ako osloviť alebo zaujať na rozhovor opačné pohlavie. Zoznamujeme sa v menšej skupine do 25 ľudí, v komornejšej atmosfére, s každým účastníkom máš presne vymedzený čas na rozhovor.
  4. Efektívne, tu a teraz. Za pár hodín spoznáš až 10 účastníkov opačného pohlavia. Niekedy sa dostaneš do rozhovoru aj s osobou, ktorú by si prvoplánovo možno v bare neoslovil, a vykľuje sa z toho prekvapivo príjemná debata. A niekedy sa aj stane, že nie je o čom, ale aj to je ok. Tých 8 minút vtedy pocitovo trvá trošku dlhšie, ale nevadí, patrí to k tomu, ide sa ďalej.
  5. Všetci máme jedno spoločné - hľadáme lásku. Koniec koncov, všetci čo sa na akcii stretneme, sme tam z toho istého dôvodu. Nechceme už byť sami. Hľadáme partnera, spriaznenú dušu, parťáka na výlety, na romantické večere aj oporu do ťažších dní. Hľadáme lásku. Nemusí to vždy vyjsť, ale ak nevyskúšaš, nevieš.

Najbližšie udalosti

Žiadne pripravované podujatia.

logo_white_500_compr

Copyright 2019 Hello love ©  Všetky práva vyhradené

EnglishSlovak