Po vyše desiatich rokoch aktívneho pôsobenia v oblasti zoznamovania sme sa rozhodli priniesť vám zoznamovaciu službu MATCHMAKING na mieru pre vás. Veľmi sa tešíme, že spolupracujeme s týmito skvelými a nami vyskúšanými odborníkmi v oblasti osobnostného rozvoja, vzťahového poradenstva, stylingu a fotografie. Zoznámte sa 🙂

ROZVOJ

Veríme, že zoznámeniu kde stretnete svojho životného partnera predchádza spoznanie seba samého. Dokonca si myslíme, že toto sebapoznanie a práca na sebe je základom úspechu v stretnutí toho pravého partnera. Naše vzťahové poradkyne sa špecializujú na témy koučingu, vzťahových otázok a prípravy na rande.

Poradenstvo-psychologicka Zuzana Broskvova

Mgr. Zuzana Broskvová

Je psychologička, medzinárodne certifikovaná koučka a lektorka. Venuje sa rozvoju ľudí a ich podpore v rôznych témach a oblastiach života už viac ako 15 rokov. V minulosti to bolo z roly manažérky ľudských zdrojov, posledných 5 rokov ako samostatný kouč, psychológ a konzultant v rôznych osobných, vzťahových a pracovných témach. Aktuálne smeruje k role terapeuta. Študuje Procesorientovanú psychológiu. Spolu s ďalšími nadšencami založila OZ V prúde života a prostredníctvom neho podporuje slabšie cieľové skupiny (mladí dospelí z detských domovov, ľudia bez domova). Verí, že každý človek môže žiť naplnený život, napriek ťažkým udalostiam, ktoré ho v živote postretli. Pomáha ľuďom na ich ceste životom objavovať svoje vnútorné zdroje a priniesť si ich viac do života. Má životnú skúsenosť z dlhodobého 25 ročného vzťahu s manželom a je matkou svojho skvelého syna. Zuzana prijíma životné výzvy ako zdroj rastu a teší sa z plnosti života.

received_290357845484392

Mgr. Jana Dutková

Absolvovala jednoodborové štúdium psychológie na Univerzite Komenského v Bratislave. V súčasnosti pracuje vo svojej praxi s jednotlivcami aj s pármi. Verí, že cesta k uspokojujúcim, radosť a energiu prinášajúcim vzťahom vedie cez rovnaký vzťah k sebe samému či samej. Rada sprevádza ľudí v hľadaní ich prapôvodnej spokojnej podstaty, ktorá sa teší z maličkostí a prekážky považuje za školu života. Učarovala jej Procesová práca, ktorú študuje už štvrtý rok. Tento psychologický prístup pracuje najmä s uvedomením a vytvorením primeraného priestoru pre každú našu časť, ktorá sa hlási o slovo. Má skúsenosti tiež s praxou mindfulness – zvládaním stresu pomocou všímavosti a s krízovou intervenciou a psychickou prvou pomocou, je členkou tímu Modrý anjel. Táto nezisková organizácia poskytuje podporu obetiam tragických udalostí a ich príbuzným pri spracovaní stresu a zvládaní zaťažujúcich emócií. Pracovala tiež s učiteľmi ZŠ na pilotnom projekte Posilnení učitelia. Je matkou dvoch dospelých detí. Život jej privial do cesty aj skúsenosť s dlhodobým napĺňajúcim partnerským vzťahom, s jeho tragickou stratou a s jej spracovaním. Rada pozoruje prírodu a pozerá na svet cez ružové okuliare.

Pavlina_Valickova

Mgr. Pavlína Valíčková

Psychologička, ktorej sen sa začal diať na Linke detskej istoty Unicef. Vďaka vášni k tancu a tanečnej pohybovej terapii praxovala na psychosomatickom oddelení Psychiatrickej nemocnice Philippa Pinella, je absolventkou dlhodobého program Inštitútu psychoterapeutických štúdií o Energoinformačnom systéme človeka. Má za sebou 10 rokov práce s mládežou a dospelými, skupinovo aj individuálne. Baví ju skúmať život a podporovať ľudí na ceste rastu, preto v roku 2011 založila OZ Arte Creativo, kde postupne usiluje o to, aby ľudia mali možnosť prežívať svoj život kvalitnejšie, s väčším uvedomením si svojej vnútornej sily, zdrojov, aby sa mohli plne sebarealizovať. Počas jej cesty ju najviac oslovila Procesorientovaná psychoterapia, do ktorej sa zamilovala. V súčasnosti je na materskej dovolenke, od jesene 2020 bude opäť poskytovať konzultácie. Pracuje s jednotlivcami aj s pármi. Svoje zameranie vníma ako poslanie, podporené záväzkom k dlhoročnému výcviku. Je manželka, matka, sestra a dcéra svojich rodičov. Zdravé vzťahy sú jej životnou misiou.

STYLING

Správna kombinácia farieb, oblečenia a strih urobí veľa. Vhodným oblečením dokážete vyzdvihnúť svoje prednosti a nechať zažiariť to najčarovnejšie z vás. Nechajte si poradiť od našej stylistky a cíťte sa vo svojom oblečení ako vo svojej druhej koži. My sme si to s Miškou vyskúšali a musíme povedať, veľká škoda, že sme tieto informácie nevedeli už pred rokmi. Pre dámy aj pánov ponúkame aj služby našej make up artistky Lenky, ktorá vás môže skrášliť napríklad pred fotením a dokonale sa vie postarať aj o vaše vlasy.

Michaela_stylistka

Michaela Sabolová

Stylistka

Milé dámy a páni, aj vy sa pýtate prečo a či vôbec a využiť služby stylistu? A nie ste si istí, či to nie sú len zbytočne vyhodené financie a čas? Môžem vás uistiť, že je to úžasná investícia do seba, svojho štýlu a sebavedomia. Som certifikovaná stylistka s dlhoročnými skúsenosťami v módnom poradenstve. Pravdivo a úprimne vám poradím, čo sa vám hodí, čo nie a vysvetlím prečo. Odporučím zmeny a úpravu vašej vizáže. Pomôžem vám nájsť váš štýl a aj v budúcnosti sa budete ľahšie orientovať v tom, čo si kúpiť a ako všetko vzájomne kombinovať. Získate prehľadný šatník a vždy budete mať poruke vhodne kombinovateľné outfity. Zistíte, aké oblečenie je pre vás najvhodnejšie čo sa týka strihu, materiálu a farebnosti s ohľadom na váš typ postavy a koloristiku osobnosti. Absolvujeme spolu časovo aj finančne efektívne nákupy. Poskytujem aj poradenstvo business styling pre dámy a pánov, ktorí potrebujú dodržiavať dress code v práci a zároveň vyzerať elegantne a štýlovo.

Lenka-make up artist

Lenka Priczelová

Make-up artist

Prax v oblasti vizáže som získala už na strednej škole, ktorú som vyštudovala ako umelecká maskérka/ vlásenkárka. Tam som nadobudla skúsenosti s dobovým líčením a česaním, divadelným a filmovým make-upom, účesmi a líčením v oblasti extravagancie i súčasných trendov. Svoje zručnosti rozvíjam naďalej prácou v SND ako maskérka, venujem sa aj úpravám na rôzne príležitosti (svadba, ples, fotenie). Popri práci rozširujem svoje umelecké poznanie štúdiom na filozofickej fakulte, v odbore dejiny a teória umenia. Ponúkam aj poradenstvo v oblasti úpravy vlasov a samolíčenia, podľa typu tváre, aby sa človek cítil prirodzene a vedel úpravou vyzdvihnúť svoje pekné črty.

FOTOGRAFIA

Dobrá a kvalitná fotografia je často prvotný kontakt s vami a reprezentuje vás v pracovnej aj v súkromnej oblasti. V dnešnom online svete často zaujmeme na prvý pohľad práve fotografiou a niekedy aj bez toho, aby sme o tom vedeli. Fotografia od nás bude tou najlepšia reprezentáciou toho, kým naozaj ste, vaše druhé ja v elektronickej podobe, aby vám tie správne príležitosti v živote neunikli.

Fotograf Jozef Priczel

Jozef Priczel

Fotograf

Už ako dvanásťročný som sa začal venovať fotografii. U babky na povale som našiel starý Ljubitel - dvojokú zrkadlovku a hneď ma zaujala. Zachytiť okamih, to ma fascinuje odjakživa. Popri fotení som chcel nahliadnuť aj do procesu vytvorenia fotky z filmu a tak som dostal k Vianociam zväčšovák a v kúpeľni som stvoril tmavú komoru a tam začali moje prvé výtvory. Fotenie pri akciách s partiou a rôzne iné aktivity ma veľmi bavili a postupom času som si kúpil aj vtedy vážnu zrkadlovku Zenit E. Digitál som začal používať opatrne, bral som to ako súčasť vývoja a čakal som kedy sa vyrovná 35mm filmu. Medzitým som fotil len tak pre zábavu s rôznymi fotoaparátmi. Prišla rodina, deti a moje fotenie mierne ustúpilo. Po rokoch som sa opäť začal rozbiehať a časom prišli aj uznania ľudí z môjho okolia. Dnes sa venujem predovšetkým portrétovej fotografii. Ponúkam fotenie portrétov aj fashion fotografií v ateliéri i v exteriéri.