Veríme, že zoznámeniu kde stretnete svojho životného partnera predchádza spoznanie seba samého. Dokonca si myslíme, že toto sebapoznanie a práca na sebe je základom úspechu v stretnutí toho pravého partnera. Naše vzťahové poradkyne sa špecializujú na témy koučingu, vzťahových otázok a prípravy na rande. Obe naše vzťahové poradkyne máme vyskúšané a boli sme veľmi spokojné, poznajú ich aj niektorí naši klienti a tiež sme dostali iba nadmieru uspokojivú spätnú väzbu.

Naše psychologičky, zoznámte sa

Poradenstvo-psychologicka Zuzana Broskvova

Mgr. Zuzana Broskvová

Je psychologička, medzinárodne certifikovaná koučka a lektorka. Venuje sa rozvoju ľudí a ich podpore v rôznych témach a oblastiach života už viac ako 15 rokov. V minulosti to bolo z roly manažérky ľudských zdrojov, posledných 5 rokov ako samostatný kouč, psychológ a konzultant v rôznych osobných, vzťahových a pracovných témach. Aktuálne smeruje k role terapeuta. Študuje Procesorientovanú psychológiu. Spolu s ďalšími nadšencami založila OZ V prúde života a prostredníctvom neho podporuje slabšie cieľové skupiny (mladí dospelí z detských domovov, ľudia bez domova). Verí, že každý človek môže žiť naplnený život, napriek ťažkým udalostiam, ktoré ho v živote postretli. Pomáha ľuďom na ich ceste životom objavovať svoje vnútorné zdroje a priniesť si ich viac do života. Má životnú skúsenosť z dlhodobého 25 ročného vzťahu s manželom a je matkou svojho skvelého syna. Zuzana prijíma životné výzvy ako zdroj rastu a teší sa z plnosti života:-).

Pavlina_Valickova

Mgr. Pavlína Valíčková

Psychologička, ktorej sen sa začal diať na Linke detskej istoty Unicef. Vďaka vášni k tancu a tanečne pohybovej terapii praxovala na psychosomatickom oddelení Psychiatrickej nemocnice Philippa Pinella. Absolvovala dlhodobý program Inštitútu psychoterapeutických štúdií o Energoinformačnom systéme človeka a dnes pracuje s mládežou a dospelými. Baví ju skúmať život a podporovať ľudí na ceste rastu. Preto v roku 2011 založila OZ Arte Creativo, kde postupne pracuje na tom, aby sa ľudia prežívali svoj život kvalitnejšie. Počas jej cesty ju najviac oslovila Procesorientovaná psychoterapia, kde vykonáva dlhodobý psychoterapeutický výcvik. Je manželka, matka, sestra a dcéra svojich rodičov. Zdravé vzťahy sú jej životnou misiou.

Čo ponúkame?

Ceny našich služieb sú rovnaké u nás ako aj na stránkach našich dodávateľov.

Vzťahové poradenstvo

Sebapoznanie a práca na sebe je základom úspechu v stretnutí toho správneho partnera.
5050 minút

Prečo uvažovať nad vzťahovým poradenstvom?

Pomôže vám v príjemnej atmosfére dôverného stretnutia popremýšľať o svojich témach a dozvedieť sa o sebe viac - lepšie porozumieť svojich potrebám, hodnotám, získaným vzorcom a presvedčeniam.

Príležitosť pozrieť sa hlbšie na osobné témy, ktoré možno nemáte s kým riešiť

Získate pohľad skúseného človeka o vzťahoch – aj o veciach, o ktorých sa bežne medzi ľuďmi nehovorí

Príklady tém, s ktorými sa na nás klienti obracajú

 • Ako si viac veriť a cítiť svoju hodnotu?
 • Prečo sa vám nedarí nájsť si partnera?
 • Koho vlastne hľadáte a prečo? Čo očakávate od partnerského vzťahu?
 • Ako a kde nájsť toho „pravého/pravú“?
 • Ako sa vnútorne pripraviť na Speed dating?
 • Opakuje sa mi tá istá situácia, ten istý vzorec s viacerými partnermi. Chcem lepšie porozumieť prečo.
 • Partner sa so mnou rozišiel a ja sa cítim veľmi zle. Ako sa vysporiadať s odchodom partnera?
 • Rozpadol sa mi pekný vzťah a ja nerozumiem prečo?
 • Prečo na seba narážame? Ako si lepšie porozumieť?
 • Máme krízu, čo s tým? Je rozchod jediné riešenie? Alebo kríza je súčasť partnerstva a jej vyriešenie nás môže oboch posunúť a obohatiť? Ako ňou správne prejsť?
 • Ako komunikovať tak, aby sme sa nezraňovali a pritom sa porozumeli? Vieme sa konštruktívne „hádať“?
 • V čom sa cyklím, čomu nerozumiem, prečo mi s tým druhým nie je dobre? Veď som tak veľmi chcel/chcela vzťah.