Správna kombinácia farieb, oblečenia a strih urobí veľa. Vhodným oblečením dokážete vyzdvihnúť svoje prednosti a nechať zažiariť to najčarovnejšie z vás. Nechajte si poradiť od našej stylistky a cíťte sa vo svojom oblečení ako vo svojej druhej koži. My sme si to s Miškou vyskúšali a musíme povedať, veľká škoda, že sme tieto informácie nevedeli už pred rokmi. Pre dámy aj pánov ponúkame aj služby našej make up artistky Lenky, ktorá vás môže skrášliť napríklad pred fotením a dokonale sa vie postarať aj o vaše vlasy.

Naša stylistka & make-up artistka

Michaela_stylistka

Miška

Stylistka

Milé dámy a páni, aj vy sa pýtate prečo a či vôbec a využiť služby stylistu? A nie ste si istí, či to nie sú len zbytočne vyhodené financie a čas? Môžem vás uistiť, že je to úžasná investícia do seba, svojho štýlu a sebavedomia. Som certifikovaná stylistka s dlhoročnými skúsenosťami v módnom poradenstve. Pravdivo a úprimne vám poradím, čo sa vám hodí, čo nie a vysvetlím prečo. Odporučím zmeny a úpravu vašej vizáže. Pomôžem vám nájsť váš štýl a aj v budúcnosti sa budete ľahšie orientovať v tom, čo si kúpiť a ako všetko vzájomne kombinovať.

Získate prehľadný šatník a vždy budete mať poruke vhodne kombinovateľné outfity. Zistíte, aké oblečenie je pre vás najvhodnejšie čo sa týka strihu, materiálu a farebnosti s ohľadom na váš typ postavy a koloristiku osobnosti. Absolvujeme spolu časovo aj finančne efektívne nákupy. Poskytujem aj poradenstvo business styling pre dámy a pánov, ktorí potrebujú dodržiavať dress code v práci a zároveň vyzerať elegantne a štýlovo.

Lenka-make up artist

Lenka

Make-up artist

Prax v oblasti vizáže som získala už na strednej škole, ktorú som vyštudovala ako umelecká maskérka/ vlásenkárka. Tam som nadobudla skúsenosti s dobovým líčením a česaním, divadelným a filmovým make-upom, účesmi a líčením v oblasti extravagancie i súčasných trendov. Svoje zručnosti rozvíjam naďalej prácou v SND ako maskérka, venujem sa aj úpravám na rôzne príležitosti (svadba, ples, fotenie). Popri práci rozširujem svoje umelecké poznanie štúdiom na filozofickej fakulte, v odbore dejiny a teória umenia. Ponúkam aj poradenstvo v oblasti úpravy vlasov a samolíčenia, podľa typu tváre, aby sa človek cítil prirodzene a vedel úpravou vyzdvihnúť svoje pekné črty.

Čo ponúkame?

Ceny našich služieb sú rovnaké u nás ako aj na stránkach našich dodávateľov.

Osobný styling

Farebná typológia a typológia postavy
8090 minút

Šatníkové poradenstvo

Ako zostaviť prehľadný kombinovateľný šatník
130150 minút

Nákupy so stylistkou

So stylistkou si kúpite outfity, ktoré lichotia Vašej postave
170180 minút

Profesionálne líčenie a úprava vizáže

Ako sa nalíčiť podľa toho čo sa Vám najviac hodí?
50do 60 minút