Dobrá a kvalitná fotografia je často prvotný kontakt s vami a reprezentuje vás v pracovnej aj v súkromnej oblasti. V dnešnom online svete často zaujmeme na prvý pohľad práve fotografiou a niekedy aj bez toho, aby sme o tom vedeli. My vám prinášame dvoch výnimočných fotografov, aby vaša fotka bola najlepšia reprezentácia toho, kým naozaj ste. Fotografia od nás bude vaše druhé ja v elektronickej podobe, aby vám tie správne príležitosti v živote neunikli.

Naši fotografi, zoznámte sa...

bryan_fotograf

Bryan Geiger

Fotograf

Som americký fotograf a dlhodobo žijem v Bratislave, so svojou manželkou Slovenkou a našimi dvomi deťmi. Vyštudoval som žurnalistiku a posledných 10 rokov som žil na Hawaii, kde som pracoval ako profesionálny fotograf zameriavajúci sa hlavne na svadby a fotenie krajiny.

Moja práca bola zverejnená v Landscape Photography Magazine, National Geographic, Your Shot a slovenských časopisoch: Emma, Atrium a Taste and Enjoy. Teším sa, že vďaka tejto spolupráci budem môcť preniknúť viac do slovenskej kultúry a priniesť moju vášeň k fotografii priamo k Vám. Vo svojich fotografiách sa snažím zachytiť jedinečnú iskru každého z nás.

Fotograf Jozef Priczel

Jozef Priczel

Fotograf
Už ako dvanásťročný som sa začal venovať fotografii. U babky na povale som našiel starý Ljubitel - dvojokú zrkadlovku a hneď ma zaujala. Zachytiť okamih, to ma fascinuje odjakživa. Popri fotení som chcel nahliadnuť aj do procesu vytvorenia fotky z filmu a tak som dostal k Vianociam zväčšovák a v kúpeľni som stvoril tmavú komoru a tam začali moje prvé výtvory. Fotenie pri akciách s partiou a rôzne iné aktivity ma veľmi bavili a postupom času som si kúpil aj vtedy vážnu zrkadlovku Zenit E. Digitál som začal používať opatrne, bral som to ako súčasť vývoja a čakal som kedy sa vyrovná 35mm filmu. Medzitým som fotil len tak pre zábavu s rôznymi fotoaparátmi. Prišla rodina, deti a moje fotenie mierne ustúpilo. Po rokoch som sa opäť začal rozbiehať a časom prišli aj uznania ľudí z môjho okolia. Dnes sa venujem predovšetkým portrétovej fotografii. Ponúkam fotenie portrétov aj fashion fotografií v ateliéri i v exteriéri.

Čo ponúkame?

Ceny našich služieb sú rovnaké u nás ako aj na stránkach našich dodávateľov.

Fotenie č. 1

Vhodné na 2 kvalitné profilové fotografie
5045 minút

Fotenie č. 2

Vhodné na 4-5 kvalitných fotografií
9590 minút