Aké služby ponúkame?

Organizovaniu zoznamovacích akcií sa venujeme už 11 rokov.

Za ten čas človek pochopí veľa zákutí úspešného zoznamovania. Na našich akciách a speed-datingu vytvárame priestor pre ľudí na zoznámenie a dokonca aj lásku na prvý pohľad 🙂

Je vysoko pravdepodobné, že človek, ktorý je v duševnej rovnováhe a spokojný sám so sebou si, keď príde správny čas, nájde svoju polovičku. Či už u nás na akcii, alebo aj počas nedeľného nákupu v supermarkete. Práve preto sme sa rozhodli rozšíriť ponuku zoznamovacích služieb a zaradiť k nim aj vzťahové poradenstvo a vzdelávacie semináre. Nielenže vám vytvoríme priestor na zoznámenie, ale vás naňho aj pripravíme. Pomôžeme vám nájsť seba samého, tú iskru, ktorú má každý v sebe, či už fotografiou, stylingom zvýrazňujúcim vaše ja a náhľadom do vášho srdca, ktoré často potrebuje usmerniť.

Organizujeme rozvojové semináre zamerané na single ľudí a poskytujeme individuálne služby v oblasti vnútorného aj vonkajšieho poradenstva.

Fotografia

Dobrá a kvalitná fotografia je často prvotný kontakt s vami a reprezentuje vás v pracovnej aj v súkromnej oblasti.

Styling a profesionálne líčenie

Správna kombinácia farieb, oblečenia a strih urobí veľa. Vhodným oblečením dokážete vyzdvihnúť svoje prednosti a nechať zažiariť to najčarovnejšie z vás.

Vzťahové poradenstvo a koučing

Veríme, že zoznámeniu kde stretnete svojho životného partnera predchádza spoznanie seba samého.