Kedy:
24. január 2020 @ 17:00 – 22:00 Europe/Bratislava Časová zóna
2020-01-24T17:00:00+01:00
2020-01-24T22:00:00+01:00
Kde:
Life Up vzdelávacio-poradenská spoločnosť
Sabinovská 6
Bratislava
Vstupné / Štartovné:
89 EUR
Vaše nové JA v roku 2020 - seminár pre ženy @ Life Up vzdelávacio-poradenská spoločnosť

Rok 2020 v sebe nesie symbolickú nulu a s ňou aj možnosť začať s čistým štítom a pokojom na duši. Častokrát by sme aj chceli veci uzavrieť, ale podvedome si stále nesieme zranenia a iné ovplyvňujúce zážitky vo svojom srdci. 

Pripravili sme si pre vás nový seminár pre ženy, v ktorom sa budeme venovať najmä uzatváraniu minulých vzťahov a skúseností a otvoreniu sa novým príležitostiam v novom roku 2020.

Ak chcete do roku 2020 vykročiť správnym smerom, s novým vetrom vo vlasoch, ľahkým srdcom a pokojnou mysľou, tento poobedný seminár je práve pre Vás!

Čo sme pre Vás pripravili?

Naša koučka Zuzka s viac ako 15 ročnými skúsenosťami v oblasti rozvoja ľudí, nám otvorí možnosti ako minulým vzťahom s láskou poďakovať, naučiť sa, čo nás mali naučiť a pohnúť sa vpred. Zuzka bude k tejto téme hovoriť aj z vlastných skúseností a zároveň vytvorí bezpečný priestor, kde budete aj Vy môcť zdieľať svoje pocity a skúsenosti.

Tento večer si však siahneme nielen do hlbín svojho srdca, ale pripravili sme si pre Vás aj zmenu, ktorá z Vás bude presakovať navonok. Naša stylistka Miška Vám vysvetlí, v akých farbách zažiarite, aký strih oblečenia sa Vám najviac hodí, a aký typ vizáže by ste mali preferovať. Určite odporúčame pozrieť si jej blog a stránku.

A na záver sme si pre vás pripravili krátku vedenú vizuálizáciu pri príjemnej hudbe, vďaka ktorej, veríme, ukočíme seminár s pokojom na duši a úsmevom na tvári. Cieľom bude zbavenie sa posledných pnutí a neistôt z minulosti a otvorenie sa krásnym a zdravým príležitostiam v novom úžasnom roku 2020. Vizualizáciu bude viesť Petra,  ktorá sa profesionálne so svojím bratrancom venuje meditáciám a meditačnej hudbe. Ich diela si môžete vypočuť tu.

Dátum: 24. január 2020 (piatok)

Začiatok: 17:00 - max 22:00

Miesto: Life Up - vzdelávaco-poradenská spoločnosť

Občerstvenie v podobe zdravých nápojov a ľahkej večere je v cene. Akékoľvek potravinové intolerancie nie sú pre nás problém, len ich poprosíme nahlásiť dopredu.