Kedy:
13. február 2022 @ 13:30 – 16:00 Europe/Bratislava Časová zóna
2022-02-13T13:30:00+01:00
2022-02-13T16:00:00+01:00
Kde:
Čajovňa Zámocká
Bratislava
Vstupné / Štartovné:
40 €
Valentín v kaviarni pod Bratislavským hradom + prechádzka okolo hradu  30-40 rokov @ Čajovňa Zámocká

Pripravili sme si pre vás pokojný a romatický Valentín🧡. 

Strávte spolu s nami nedeľné poobedie a príďte sa zoznámiť s novými ľudmi, v novom a krásnom prostredí kaviarne v blízkosti bratislavského hradu.  Polovicu stretnutia strávime zoznamovaním sa v blízkosti hradu a druhú polovicu vo výbornej kaviarni kúsok od hradu, kde je vyhrievané vonkajšie sedenie. Chýbať nebude ani občerstvenie.

Táto zoznamovacia akcia je určená pre vekovú kategóriu 30 - 40 rokov.

AKCIA SA BUDE KONAŤ V REŽIME OTP/ ALEBO PLNE ZAOČKOVANÍ - podľa aktuálnych pravidiel vo februári

( pre osoby plne zaočkované, alebo testované s negatívnym výsledkom testu na COVID-19 PCR alebo LAMP 72 hod od odberu a antigénový test 48 hod od odberu, alebo ktoré preukázateľne prekonali ochorenie COVID-19 pred nie viac ako 180 dňami.)

Ako to funguje?

Za približne dve hodinky vám ponúkame možnosť zoznámiť sa so 7 až 15 účastníkmi speed-datingu opačného pohlavia, tentokrát počas pitia úžasného čaju a  precházky s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Vždy sa snažíme, aby zoznamovanie sa prebiehalo v uvoľnenej atmosfére. Na vopred dohodnutom mieste vás privíta organizátorka eventu a vysvetlí priebeh akcie.

Každý pár má na rozhovor vymedzený čas 8 minút, zazvoní zvonček a páni sa presúvaju k ďalšej dáme. Rozhovory sa budú diať počas prechádzky, pri miestach s krásnym výhľadom, alebo pri teplom čaji či káve, kým sa všetky páry nevystriedajú. V priebehu rozhovorov si do formuláru - tzv. dating karty, ktorú od nás dostanete môžete zaznačovať sympatie a prípadný záujem o ďalšie rande s oprotistojacim účastníkom/čkou.

Ako sa dozviem výsledok?

Formuláre nám na konci odovzdáte a v prípade, že sympatie budú obojstranné, obratom vám do 48 hodín pošleme email s kontaktom na osobu/y, pri ktorej boli sympatie vzájomné. A ostatné je už na vás.

Prečo sa zúčastniť speed datingu?

  • Za jeden deň spoznáte 7 - 15 nových ľudí
  • Osobný kontakt je najlepšia príležitosť ako sa zoznámiť
  • Každá zoznamovacia akcia je vekovo orientačne ohraničená
  • Rýchle rande sa bude konať vo forme prechádzky, v čarovnom prostredí hradu Devín
  • Garantujeme diskrétnosť – zaškrtnete len partnera, ktorý je vám sympatický (váš kontakt sprostredkujeme iba pri vzájomnej zhode) a jediný údaj, ktorý bude o vás na akcii zverejnený, je vaše prvé meno.

Počet miest je obmedzený, vstupné si prosím kúpte čo najskôr, aby sme vedeli pre vás pripraviť akciu v čo najvyššej kvalite.

V prípade zmeny COVID - 19 opatrení a povinnosti zrušiť akciu vám bude vstupné vrátené späť na účet.

Tešíme sa na vás a rezervujte si miesto, čo najskôr!