Kedy:
24. september 2019 @ 18:00 – 21:00 Europe/Bratislava Časová zóna
2019-09-24T18:00:00+02:00
2019-09-24T21:00:00+02:00
Kde:
Bean Spot kaviareň
Krížna 4082/10
811 07 Bratislava
Vstupné / Štartovné:
29 €, zľava pre dámy len za 19 €
Speed dating 26 - 36 rokov @ Bean Spot kaviareň

Príďte sa s nami zoznámiť do príjemnej kaviarne Bean Spot v Bratislave. Táto zoznamovacia akcia je určená pre vekovú kategóriu 26 – 36 rokov.

Momentálne máme akciu – ZĽAVA PRE DÁMY len za 19 €. Pre nákup v tejto zľave klikaj TU.

Ako to funguje?
Za približne dve hodinky vám ponúkame možnosť zoznámiť sa so 7 až 15 účastníkmi speed-datingu opačného pohlavia, v príjemnej nami rezervovanej kaviarni. Prichystáme pre vás menovky a formuláre – tzv. dating karty, do ktorých si budete vypĺňať, či máte záujem sa ešte stretnúť s oprotisediacim, alebo už nie. Vždy sa snažíme, aby zoznamovanie sa prebiehalo v uvoľnenej atmosfére. Vo vopred dohodnutej kaviarni vás pri dverách privíta organizátorka eventu a vysvetlí priebeh akcie. Vy si zatiaľ môžete urobiť pohodlie a objednať si niečo na pitie. Po tom, ako sa pri každom stole usadí jedna dáma a jeden pán rýchle rande začína. Každý pár má na rozhovor vymedzený čas 8 minút, zazvoní zvonček a páni sa presúvaju k ďalšiemu stolu, kým sa všetky páry nevystriedajú. V priebehu rozhovorov si do dating karty môžete zaznačovať sympatie a prípadný záujem o ďalšie rande s oprotisediacim účastníkom/čkou. Karty nám na konci odovzdáte a v prípade, že sympatie budú obojstranné, obratom Vám do 48 hodín pošleme email s kontaktom na osobu/y, pri ktorej boli sympatie vzájomné. A ostatné je už na vás 🙂

Prečo sa zúčastniť Speed datingu?

  • Za jeden večer spoznáte 7 – 15 nových ľudí.
  • Osobný kontakt je najlepšia príležitosť ako sa zoznámiť.
  • Každá zoznamovacia akcia je vekovo orientačne ohraničená.
  • Rýchle rande sa koná v nami zarezervovanej reštaurácii, v uzavretej spoločnosti.
  • Garantujeme diskrétnosť – zaškrtnete len partnera, ktorý je vám sympatický (váš kontakt sprostredkujeme iba pri vzájomnej zhode) a jediný údaj, ktorý bude o vás na akcii zverejnený, je vaše prvé meno.

Registrujte sa prosím čo najskôr, minimálne týždeň vopred, počet miest je limitovaný.