Kedy:
2. december 2023 @ 14:30 – 16:30 Europe/Bratislava Časová zóna
2023-12-02T14:30:00+01:00
2023-12-02T16:30:00+01:00
Kde:
Čajovňa Zámocká
Bratislava
Vstupné / Štartovné:
40 €
Speed Dating: rýchle rande v čajovni  2.12. @ Čajovňa Zámocká

Strávte spolu s nami sobotné poobedie a príďte sa zoznámiť s novými ľudmi, v prostredí príjemnej čajovne pod bratislavským hradom. 

Chýbať nebude ani ochutnávka exotických čajov a dobrôt z arabského sveta.

Táto zoznamovacia akcia je určená pre vekovú kategóriu 30-45 rokov.

 

Presunutie Vašej účasti je možné najneskôr 7 dní pred eventom.

Ako to funguje?

Za približne dve hodinky vám ponúkame možnosť zoznámiť sa so 7 až 10 účastníkmi speed-datingu opačného pohlavia, tentokrát počas pitia úžasného čaju či kávičky.

Vždy sa snažíme, aby zoznamovanie sa prebiehalo v uvoľnenej atmosfére. Na vopred dohodnutom mieste vás privíta organizátorka eventu a vysvetlí priebeh akcie.

Každý pár má na rozhovor vymedzený čas 8 minút, zazvoní zvonček a páni sa presúvaju k ďalšej dáme. V priebehu rozhovorov si do formuláru - tzv. dating karty, ktorú od nás dostanete môžete zaznačovať sympatie a prípadný záujem o ďalšie rande s oprotistojacim účastníkom/čkou.

Ako sa dozviem výsledok?

Formuláre nám na konci odovzdáte. V prípade, že sympatie budú obojstranné, obratom vám do 48 hodín pošleme email s kontaktom na osobu/y, pri ktorej boli sympatie vzájomné. A ostatné je už na vás.

Prečo sa zúčastniť speed datingu?

  • Za jeden deň spoznáte 7 - 10 nových ľudí
  • Osobný kontakt je najlepšia príležitosť ako sa zoznámiť
  • Každá zoznamovacia akcia je vekovo orientačne ohraničená
  • Rýchle rande sa bude konať v príjemnej čajovni neďaleko od bratislavského hradu
  • Garantujeme diskrétnosť – zaškrtnete len partnera, ktorý je vám sympatický (váš kontakt sprostredkujeme iba pri vzájomnej zhode) a jediný údaj, ktorý bude o vás na akcii zverejnený, je vaše prvé meno.

Počet miest je obmedzený, vstupné si prosím kúpte čo najskôr, aby sme vedeli pre vás pripraviť akciu v čo najvyššej kvalite.

Tešíme sa na vás!