Kedy:
28. január 2022 @ 19:00 – 21:00 Europe/Bratislava Časová zóna
2022-01-28T19:00:00+01:00
2022-01-28T21:00:00+01:00
Kde:
Z pohodlia vášho domova
Vstupné / Štartovné:
21 €

Predstavujeme vám ONLINE SPEED DATING!

Nie je nad osobný kontakt a stretnutie tvárou v tvár. Momentálna situácia a opatrenia nám však nedovoľujú pre vás zorganizovať zoznamovaciu akciu "naživo" a preto sme sa rozhodli ju preniesť do online prostredia.

Vyskúšajme to teda spolu, online, z pohodlia vašej obývačky, alebo kuchyne. Využite jedinečnú možnosť a príďte sa s nami zoznámiť, zabaviť a spoznať ľudí, ktorí sú otvorení novému vzťahu. 

Kedy?

28. januára 2022, začíname o 19:00.

Akcia je určená pre vekovú kategóriu 30 – 40 rokov, pre ľudí žijúcich/pracujúcich v Bratislavskom, Nitrianskom a Trnavskom kraji. Geografické obmedzenie udávame preto, aby tam následne bola čo najreálnejšia možnosť na rande, pravidelné stretávanie sa a prípadne aj vzťah ?

Ako to funguje?

Za približne hodinku a pol vám ponúkame možnosť zoznámiť sa s 7 - 10 účastníkmi speed-datingu opačného pohlavia. Rýchle rande bude prebiehať online, prostredníctvom komunikačnej platformy ZOOM (ktorú viete použiť bezplatne). Podmienkou na účasť virtuálneho rande je mať k dispozícii dobré internetové pripojenie a počítač/tablet/telefón s funkčnou kamerou a mikrofónom. V deň konania virtuálneho speed datingu obdržíte link na prihlásenie sa na akciu.

Na úvod sa uvidíme všetci účastníci a my z Hellolove - Petra a Lucia vám vysvetlíme, ako to bude celé prebiehať. Následne vás popárujeme a každá dvojica sa ocitne na 6 minút v súkromnej miestnosti, kde bude prebiehať rýchle rande online, so zapnutými kamerami - kde sa uvidíte a budete sa môcť trošku spoznať. Všetci budete mať príležitosť virtuálne sa stretnúť a porozprávať s každým účastníkom opačného pohlavia.

Pred akciou vám na mail pošleme tzv. dating karty, do ktorých si počas večera budete zapisovať, s kým máte záujem sa ešte stretnúť.

Ako sa dozviem výsledok?

Vyplnenú dating kartu nám po skončení virtuálneho speed datingu pošlete na mail a v prípade, že sympatie budú obojstranné, obratom vám do 24 hodín pošleme email s kontaktom na osobu/y, pri ktorej boli sympatie vzájomné. A ostatné je už na vás 🙂 Situácia na randenie možno stále nie je ideálna, ale nasledovať môže kľudne ďalší videohovor, prípadne nejaké rande v prírode , alebo dobrý obed na vyhriatej teraske v meste 🙂

V novom roku si zaslúžite vyskúšať niečo nové!

Prečo sa zúčastniť virtuálneho speed datingu?

  • Za jeden večer spoznáte 7 - 10 nových ľudí
  • Randiť môžete bezpečne - online z pohodlia vášho domova
  • Všetci sa uvidíte nakoľko zapnutá kamera je podmienkou
  • Spoznáte ľudí otvorených novému vzťahu a láske
  • Každá zoznamovacia akcia je vekovo orientačne ohraničená
  • Garantujeme diskrétnosť – zaškrtnete len účastníka, ktorý je vám sympatický (váš kontakt sprostredkujeme iba pri vzájomnej zhode) a jediný údaj, ktorý bude o vás na akcii zverejnený, je vaše meno.

Počet miest je obmedzený, registrujte sa prosím čo najskôr, aby sme vedeli pre vás pripraviť akciu v čo najvyššej kvalite 🙂

Tešíme sa na vás!