Kedy:
23. október 2021 @ 11:00 – 13:30 Europe/Bratislava Časová zóna
2021-10-23T11:00:00+02:00
2021-10-23T13:30:00+02:00
Kde:
Železná studnička
Bratislava
Vstupné / Štartovné:
35 €
HIKE & DATE 27 - 37 rokov @ Železná studnička

Vyskúšaj klasický speed dating v novom prostredí, na čerstvom vzduchu v prírode!

Čaká ťa sobotné rande formou prechádzky v prírode, minimálne so 7 až 15 účastníkmi opačného pohlavia. Spolu sa prejdeme lesom na Železnej studničke, a počas chôdze sa budeš v pároch rozpávať. Taký speed-dating v pohybe. Našu cestu zakončíme príjemným občerstvením.

Táto zoznamovacia akcia je určená pre vekovú kategóriu 27 – 37 rokov.

COVID 19 opatrenia:

V prípade zmeny opatrení, kvôli ktorým nebude možné akciu zorganizovať, ti poplatok za vstupné vrátime na účet v plnej sume.

Ako to funguje?

Za približne dve hodinky ti ponúkame možnosť zoznámiť sa so 7 až 15 účastníkmi speed-datingu opačného pohlavia, tentokrát počas precházky lesom, v príjemnom prostredí Železnej studničky. Prichystáme pre teba menovky a formuláre – tzv. dating karty, do ktorých si budeš vypĺňať, či máš záujem sa ešte stretnúť.

Vždy sa snažíme, aby zoznamovanie sa prebiehalo v uvoľnenej atmosfére. Na vopred dohodnutom mieste ťa privíta organizátorka eventu a vysvetlí priebeh akcie.  No a potom začíname.

Každý pár má na rozhovor vymedzený čas 8 minút, zazvoní zvonček a páni sa presúvaju k ďalšej dáme, kým sa všetky páry nevystriedajú. V priebehu rozhovorov si do dating karty môžete zaznačovať sympatie a prípadný záujem o ďalšie rande s oprotistojacim účastníkom/čkou.

Ako sa dozviem výsledok?

Dotazník nám na konci odovzdáš a v prípade, že sympatie budú obojstranné, obratom ti do 48 hodín pošleme email s kontaktom na osobu/y, pri ktorej boli sympatie vzájomné. A ostatné je už na tebe.

Prečo sa zúčastniť speed datingu?

  • Za jeden deň spoznáš 7 – 15 nových ľudí
  • Osobný kontakt je najlepšia príležitosť ako sa zoznámiť
  • Každá zoznamovacia akcia je vekovo orientačne ohraničená
  • Rýchle rande sa bude konať počas prechádzky lesom, v príjemnej neformálnej atmoške na čerstvom vzduchu
  • Garantujeme diskrétnosť – zaškrtneš len partnera, ktorý ti je sympatický (tvoj kontakt sprostredkujeme iba pri vzájomnej zhode) a jediný údaj, ktorý bude o tebe na akcii zverejnený, je tvoje prvé meno.

Počet miest je obmedzený, vstupné si prosím kúp čo najskôr, aby sme vedeli pripraviť akciu v čo najvyššej kvalite.

V prípade zlého počasia sa akcia po dohode so všetkými účastníkmi presunie na iné miesto alebo iný deň/zruší. V prípade zrušenia akcie z našej strany (napr. kvôli počasiu alebo opatreniam) vraciame poplatok v plnej sume.

Tešíme sa na vás!