Zoznamovacie stretnutia úspešne organizujeme už 13 rokov a prirástlo nám to k srdcu.

V dnešnej dobe nie je jednoduché spontánne spoznať toho pravého partnera, keďže náš voľný čas je čím ďalej viac limitovaný. Na našich stretnutiach opäť zažijete možnosť lásky na prvý pohľad. Vďaka veľkému množstvu skúseností vieme vytvoriť príjemné a často zábavné prostredie na túto krásnu činnosť spoznávania sa.

Ak vás zaujíma, kto pre vás tieto stretnutia organizuje, tu sa môžete o nás niečo dočítať.

logo_white_hellolove

Náš tím

Petra_crop

Petra

Pôvodne speed-dating som založila pred niečo vyše 11 rokmi, ešte, keď som chodila na vysokú školu. Baví ma vytvárať pre ľudí priestor, kde môžu stretnúť svojho budúceho partnera alebo partnerku. Rada cestujem a rozmýšľam nad novými kreatívnymi nápadmi pre zoznamovacie ale aj iné veci, ktorým sa venujem. S Hello love sme sa rozhodli zoznamovanie posunúť na nový level, a okrem možnosti zoznámiť sa v príjemnom prostredí, začíname našim klientom ponúkať semináre a služby, ktoré im pomôžu pracovať na svojom vnútornom svete predtým ako spoznajú svojho partnera. Sama sa venujem svojmu vnútru už viac ako 6 rokov a keď sa pozriem späť tak viem povedať, že to bolo veľa práce a táto práca nie je ani zďaleka na konci. Túto skúsenosť by som za nič nemenila, pretože život je zrazu oveľa krásnejší, keď to čo máte vnútri zrazu začnete vidieť aj vôkol vás. Môj sen je priniesť tento pocit aj vám. Okrem Hello love sa venujem aj tvorbe vedených meditácii a meditačnej hudbe so svojim bratrancom.

Lucia_crop

Lucia

Pomáham ľudom spojiť sa hlbšie so svojím ja, objavovať svoju autentickosť, a spôsoby ako si vniesť do života viac jasnosti a ľahkosti. Som certifikovaná life koučka, absolvovala som ACSTH certifikovaný výcvik v koučovaní špecializovaný na životné témy. Keby som sa mala v skratke predstaviť, poviem asi toľko, že milujem svoju rodinu, mám dve deti, ktoré ma každý deň učia trpezlivosti a obyčajnej radosti z maličkostí, milujem dobré jedlo, čokoládu, mám rada dobrodružstvo, prírodu, kopce, výhľady, východy slnka, humor a hlavne to keď si niekto vie urobiť srandu sám zo seba, spontánne nápady a ľudí, ktorí sú sami sebou a na nič sa nehrajú - to milujem. Okrem koučingu sa venujem organizácii zážitkových zoznamovacích akcií pre nezadaných, pracujem v neziskovom sektore, zaujímam sa o osobný rozvoj, psychológiu a neformálne vzdelávanie.