Zoznamovacie stretnutia úspešne organizujeme už 13 rokov a prirástlo nám to k srdcu.

V dnešnej dobe nie je jednoduché spontánne spoznať toho pravého partnera, keďže náš voľný čas je čím ďalej viac limitovaný. Na našich stretnutiach opäť zažijete možnosť lásky na prvý pohľad. Vďaka veľkému množstvu skúseností vieme vytvoriť príjemné a často zábavné prostredie na túto krásnu činnosť spoznávania sa.

Ak vás zaujíma, kto pre vás tieto stretnutia organizuje, tu sa môžete o nás niečo dočítať.

logo_white_hellolove

Náš tím

Petra_crop

Petra

Pôvodne speed-dating som založila pred niečo vyše 11 rokmi, ešte, keď som chodila na vysokú školu. Baví ma vytvárať pre ľudí priestor, kde môžu stretnúť svojho budúceho partnera alebo partnerku. Rada cestujem a rozmýšľam nad novými kreatívnymi nápadmi pre zoznamovacie ale aj iné veci, ktorým sa venujem. S Hello love sme sa rozhodli zoznamovanie posunúť na nový level, a okrem možnosti zoznámiť sa v príjemnom prostredí, začíname našim klientom ponúkať semináre a služby, ktoré im pomôžu pracovať na svojom vnútornom svete predtým ako spoznajú svojho partnera. Sama sa venujem svojmu vnútru už viac ako 6 rokov a keď sa pozriem späť tak viem povedať, že to bolo veľa práce a táto práca nie je ani zďaleka na konci. Túto skúsenosť by som za nič nemenila, pretože život je zrazu oveľa krásnejší, keď to čo máte vnútri zrazu začnete vidieť aj vôkol vás. Môj sen je priniesť tento pocit aj vám. Okrem Hello love sa venujem aj tvorbe vedených meditácii a meditačnej hudbe so svojim bratrancom.

Lucia_crop

Lucia

Petrinu ponuku pridať sa do projektu Hello love som prijala s nadšením. Baví ma organizovať eventy, ktoré majú zmysel a vytvárať tak pre ľudí príležitosť spoznať niekoho nového. Zaujímam sa o témy osobného rozvoja, vzdelávania a dobrovoľníctva, ktorým som sa venovala aj vo svojej práci v neziskovom sektore. Tiež sa venujem koučingu, ktorý je pre mňa krásnym nástrojom na sebapoznanie, uvedomenie si vlastných kvalít, vnútornej silny, a priblíženie sa k vysnívanej budúcnosti.