Predstavujeme vám osobnostný rozvoj

Po vyše trinástich rokoch aktívneho pôsobenia v oblasti zoznamovania sme sa vám rozhodli priniesť aj sprievodné služby na mieru.

1

Čo je matchmaking?

Matchmaking je forma zoznamovania, pri ktorej vám profesionál vyhľadáva vhodného potenciálneho partnera - partnerku podľa vami zadaných preferencií.

2

Ako funguje matchmaking u nás?

Vďaka našim skúsenostiam s klientmi, priateľmi a aj tým osobným si myslíme, že plnohodnotný vzťah je ťažké nadviazať a udržať pokiaľ človek na to nie je vnútorne pripravený. Preto v našej zoznamovacej službe ponúkame aj služby odborníkov na vzťahy, s ktorými máme iba tie najlepšie skúsenosti. Takto vám vieme ponúknuť komplexnú službu, vďaka ktorej je oveľa pravdepodobnejšie, že vám budeme vedieť nájsť harmonickú polovičku. Zistili sme, že veľa ľuďí si vedome alebo podvedome hľadá, respektíve priťahuje partnera na základe vyžarovania osobných presvedčení a hlbokých myšlienkových vzorcov, ktoré bohužial u väčšiny z nás nie sú práve najzdravšie, keďže o vzťahoch sa veľa neučí a aj preto vzťahy končia. Odzrkadlili nám slabé miesto a chcú nás posunúť ďalej na ceste k harmónii. Častokrát si tento proces nevieme uvedomiť a tak sa neposúvame, až tak ako by sme si skutočne priali. Ak ste z tých, ktorí by sa radi posunuli vo vzťahoch ďalej, toto je ideálna služba pre vás. Táto služba nie je primárne o hľadaní partnera, ale o vašom vnútornom rozvoji pre plnohodnotné partnerstvo. Ako sa hovorí, pripraveným šťastie praje. A teda je druhoradé, kde sa váš partner objaví.

3

Kroky:

  • Vyplňte formulár a všetky otázky nižšie
  • Pošleme vám zhrnutie a možnosti o službách, aké by sme vám vedeli ponúknuť
  • Ak sa vám naša ponuka bude zdať zaujímavá, dohodneme si osobné stretnutie
  • Môžeme začať rozvojový matchmaking
 

4

S kým spolupracujeme:

Koučka, psychologička a psychoterapeutka: Zuzana Broskvová, Jana DutkováPavlína Valíčková Stylistka: Michaela Sabolová Fotograf: Jozef Priczel Makeup Artist: Lenka Priczelová O nás: Petra a Lucia  

5

Kde Vám budeme hľadať partnera/ partnerku?

Partnera/partnerku vám budeme hľadať medzi klientmi v našej databáze, na našich zoznamovacích stretnutiach, seminároch, a v spriatelených zoznamovacích agentúrach, ktoré sa tiež venujú matchmakingu.  

6

Cena

Cena za základný balík služieb je od 250 eur a záleží od služieb v balíčku.
Meno a priezvisko

Rok narodenia

Mesto

E-mail

Telefónne číslo

Povolanie

O aké služby máte záujem?

Je pre Vás dôležitý osobný rozvoj? V akej oblasti by ste sa chceli posunúť ďalej? Prosím napíšte zopár viet.