Life koučing

Po vyše trinástich rokoch aktívneho pôsobenia v oblasti zoznamovania sme sa vám rozhodli priniesť aj podpornú službu - LIFE KOUČING.

V Hello love veríme, že na to, aby sme mohli tvoriť zdravé vzťahy, je dôležité vytvoriť si najprv zdravý vzťah sám/a so sebou. Lebo v živote sa nám opätovne ukazuje a potvrdzuje, že každý vzťah začína od vzťahu k sebe samému. 

1

Čo je Life koučing?

Koučing je rozhovor, vďaka ktorému si viete do života vniesť viac jasnosti, pomáha upratať myšlienky a nájst odpovede na naše dilemy a neistoty. 

Je to bezpečný priestor, v rámci ktorého sa môžete hlbšie spojiť sami so sebou, dopriať si čas popremýšlať nad témami, ktoré v nás rezonujú. Je to Váš čas, kedy môžete pre seba nájsť porozumenie, uvedomenie, nový vhľad, plán pre zmenu, prijatie, resp. čokoľvek potrebujete. 

2

Prečo Life koučing u nás?

Vďaka našim skúsenostiam s klientmi, priateľmi a aj tým osobným si myslíme, že plnohodnotný vzťah je ťažké nadviazať a udržať pokiaľ človek na to nie je vnútorne pripravený.

Preto okrem našej zoznamovacej služby ponúkame aj podporné služby odborníkov na vzťahy, s ktorými máme iba tie najlepšie skúsenosti. Zistili sme, že veľa ľuďí si vedome alebo podvedome hľadá, respektíve priťahuje partnera na základe vyžarovania osobných presvedčení a hlbokých myšlienkových vzorcov, ktoré bohužial u väčšiny z nás nie sú práve najzdravšie. Vzťahy sú pre nás jendým z najlepších učiteľov. Odzrkadlujú nám slabé miesto a chcú nás posunúť ďalej na ceste k harmónii. Častokrát si ale tento proces nevieme uvedomiť a tak sa neposúvame, až tak ako by sme si skutočne priali.

Ak ste z tých, ktorí by sa radi posunuli vo vzťahoch ďalej, toto je ideálna služba pre vás. 

3

Čo môžem od kouča očakávať?

Kouč je Vaším sprievodcom na ceste k objavovaniu seba samého. 

Je to osoba, ktorá Vás pozorne počúva, kladie otázky, vďaka ktorým sa často vieme zamyslieť aj nad vecami z iného uhľa pohľadu. Akoby nám niekto baterkou zasvietil na miesta, do ktorých sa bežne sami nepozeráme. Vie nám tam pomocť objavit naše sny, túžby ale aj silné stránky a schopnosti, o ktoré sa môžeme oprieť. 

Kouč nesúdi, nepoučuje ani neradí klientovi, pretože verí, že najväčším odborník na Váš život ste práve Vy sami. Preto je Vaším veľkým fanúšikom, ktorý Vám pomáha nájsť odpovede na Vaše dilemy a neistoty v sebe samom. 

Kouč Vám vie pomôcť objaviť v sebe vnutornú silu, energiu, odhodlanie, motiváciu a odvahu žiť život podľa seba, a nie ho len prežívať. 

A čím viac žijeme vedomý život, a sme v súlade a v prijatí so sebou samým, o to ľahšie sa nám žije autentický a vyrovnaný život, o to zdravšie vzťahy vieme rozvíjať, o to šťastnejší a spokojnejší v konečnom dôsledku sme. 

4

TÉMY na koučing

Klient si na stretnutie môže priniesť akúkoľvek tému, napr.:

 • sebavedomie pri nadväzovaní nových známostí,
 • autentickosť a ľahkosť pri komunikácii s druhými,
 • hnev a konflikty vo vzťahu,
 • chcem si upratať vo vzťahoch,
 • chcem sa cítiť ok s tým, že som single,
 • (ne)dôvera vo vzťahu,
 • som pripravený/á na nový vzťah?,
 • mám pred sebou dôležité (životné) rozhodnutie, ale neviem ako sa rozhodnúť, ...

Téma môže byť akákoľvek, ale nemusí byť ani žiadna. Stačí prísť aj s pocitom, napr. s pocitom nespokojnosti, hnevu, nenaplnenia, osamelosti, ... a spolu vieme ďalej skúmať, čo sa za týmto pocitom skrýva.

5

CLARITY CALL - bezplatný úvodný rozhovor

Ak je Life koučing niečo, čo Vás oslovilo, a radi by ste si to vyskúšali, napíšte nám a rezervujte si bezplatný CLARITY CALL - úvodný 15 minutový telefonát:

 • prvý nezáväzný kontakt s koučkou cez mobil alebo ZOOM videohovor
 • príležitosť zistiť, či Vám kouč sadol osobnostne, či je Vám príjemná vzájomná komunikácia,
 • priestor na objasnenie akýchkoľvek otázok, nejasností,
 • priblíženie témy/tém, na ktorú by ste sa dali radi koučovať,
 • info o cene a priebehu koučingu.

 

CHCEM SI REZERVOVAŤ CLARITY CALL

Bezplatný nezáväzný 15 minutový rozhovor

Meno a priezvisko

E-mail

Telefónne číslo

LIFE KOUČING

35 EUR

60 - 90 minutové online stretnutie

Koučingový rozhovor je úžasný nástroj, ako sa napojiť hlbšie na seba, upratať si myšlienky, vniesť si do života a vzťahov viac jasnosti.