FAQ

Často kladené otázky  

Žiadne špeciálne pripravovanie vopred nie je potrebné. Odporúčame sa pripraviť tak, ako by ste sa pripravili na zoznámenie alebo rande. Príďte uvoľnená/ý a dobre naladená/ý, nie je dôvod mať akýkoľvek stres alebo obavy. My sa postaráme o príjemnú atmosféru počas zoznamovania.
Každá akcia je vekovo ohraničená aby ste mali vyššiu šancu spoznať partnera či partnerku vo svojom veku. V nadpise akcie je napísaná veková kategória, napríklad 45-54 rokov. To znamená, že tejto akcie sa zúčastnia muži a ženy, ktorí majú najmenej 45 rokov a najviac 54 rokov. Vek je však približný, to znamená ak máte o rok alebo dva menej alebo viac ako je hranica, môžete sa prihlásiť. O vekovom zložení účastníkov vás môžeme informovať e-mailom. Stačí keď nám napíšete pred akciou.
Speed dating ako aj ďalśie naše zoznamovacie akcie sú v podstate rande naslepo. Takže okrem veku neposkytujeme bližšie informácie pred konaním akcie. Vaše krstné meno a email však budú zaslané účastníkovi opačného pohlavia, s ktorým vám po skončení rýchleho rande vyšla zhoda. To znamená, že ste sa navzájom označili ako osobu, ktorú by ste opäť radi stretli.
Približne raz do mesiaca pre každú vekovú kategóriu.
Zatiaľ iba v Bratislave zvyčajne v podniku The Red Lion Pub, Metropolbar, Monsters Caffe alebo Beanspot. Prihláste sa do nášho newslettera aj ak ste z iného mesta, plánujeme organizovať akcie aj v iných mestách. Pri každej akcii je napísané, kde sa koná, takže informovaný ste v dostatočnom predstihu. Podniky striedame podľa toho, koľko ľudí sa nám prihlási a aj preto, aby to bolo pre vás zaujímavé.
Kontaktné informácie v rozsahu krstné meno a email od nás získate len pri vzájomnej zhode. To znamená, že ste sa navzájom označili ako osoby, ktoré by sa radi opäť stretli.
Vaše kontaktné údaje uvidíme iba my a vami vybraný účastník/ci, ktorého/ých zaškrtnete. Samozrejme, tento účastník musí označiť aj vás, musí teda prísť k vzájomnej zhode. Ak sa tak nestane, kontaktné údaje neposielame ani jednej strane.

Nenašli ste odpoveď?

Využite kontaktný formulár nižšie a my vám odpovieme.

* vyžadované polia