sep
15
Ne
2019
Seminár pre mužov: Ako zaujať tu pravú?
sep 15 @ 14:00 – 18:00
Seminár pre mužov: Ako zaujať tu pravú? @ Life Up vzdelávacio-poradenská spoločnosť

Interaktívny seminár pre mužov o tom, ako byť pripravený na stretnutie, na ktorom záleží.

Na našom seminári prejdeme 3 dôležité oblasti úspešného zoznamovania.

Vnútorné nastavenie a pripravenosť na vzťah so Zuzkou, koučkou, psychologičkou a psychoterapeutkou. Zuzka sa vzťahom a osobnému rozvoju venuje viac ako 15 rokov. Viac sa o nej môžeš dočítať TU.

 

 

V interaktívnej prednáške, kde bude priestor aj na tvoje otázky a situácie zo života sa okrem iného dozvieš:

  • ako pracovať na sebe, aby si pritiahol práve takú partnerku, akú hľadáš,
  • čo nám najčastejšie bráni v nadviazaní vzťahu alebo už len prvotného rozhovoru,
  • ako vyzerá ideálny partner pre teba – pozrime sa na to dôkladne,
  • aké sú potreby ženy v partnerstve.

A ešte sme neskončili! Naša skúsená stylistka Miška ti poradí, aké su ideálne outfity na rande, aké zmeny ti pristanú a zároveň vyzdvyhnú tvoju osobnosť. Môžeš sa tešiť na krátku prednášku a rady na mieru práve pre teba.

Počas trvania seminára bude mať každý z vás možnosť nechať si urobiť profilovú fotografiu od amerického fotografa Bryana, ktorý fotil pre prestížne časopisy v USA. TU nájdeš jeho portfólio.
Bryan má talent nájsť tú ideálnu pozíciu, priestor a svetlo, v ktorom budeš vyzerať najlepšie, ale zároveň prirodzene.
Rozhodli sme sa ponúknuť túto službu všetkým účastníkom seminára, pretože profilová fotka je to, čo zaujme na prvý pohľad. Môžeš ju využiť na tvojich sociálnych médiach, pracovnom profile, prípadne na iných sieťach, kde by ťa mala reprezentovať. Častokrát naše profilové fotky nereprezentujú to kým naozaj sme, ale to po skúsenosti s Bryanom nebude tvoj prípad 🙂

Toto všetko máš možnosť zažiť v príjemnom prostredí vzdelávacio-poradenskej spoločnosti Life Up. V cene bude prichystané chutné a zdravé občerstvenie v podobe nápojov a jedla.

Seminár organizujeme len pre mužov, ktorí podobne ako ty hľadajú partnerku svojich snov. Určite spoznáš zaujímavých ľudí. V skupine sa človek učí nielen na základe seba, ale aj na základe skúseností ostatných učastníkov, a takýto zážitok môže mať znásobený efekt.

Predpokladané trvanie semináru 14:00 – 18:00.

V prípade záujmu odporúčame zakúpiť si lístok na tento vzdelávací seminár čo najskôr, počet miest je limitovaný.

jan
24
Pi
2020
Vaše nové JA v roku 2020 – seminár pre ženy
jan 24 @ 17:00 – 22:00
Vaše nové JA v roku 2020 - seminár pre ženy @ Life Up vzdelávacio-poradenská spoločnosť

Rok 2020 v sebe nesie symbolickú nulu a s ňou aj možnosť začať s čistým štítom a pokojom na duši. Častokrát by sme aj chceli veci uzavrieť, ale podvedome si stále nesieme zranenia a iné ovplyvňujúce zážitky vo svojom srdci. 

Pripravili sme si pre vás nový seminár pre ženy, v ktorom sa budeme venovať najmä uzatváraniu minulých vzťahov a skúseností a otvoreniu sa novým príležitostiam v novom roku 2020.

Ak chcete do roku 2020 vykročiť správnym smerom, s novým vetrom vo vlasoch, ľahkým srdcom a pokojnou mysľou, tento poobedný seminár je práve pre Vás!

Čo sme pre Vás pripravili?

Naša koučka Zuzka s viac ako 15 ročnými skúsenosťami v oblasti rozvoja ľudí, nám otvorí možnosti ako minulým vzťahom s láskou poďakovať, naučiť sa, čo nás mali naučiť a pohnúť sa vpred. Zuzka bude k tejto téme hovoriť aj z vlastných skúseností a zároveň vytvorí bezpečný priestor, kde budete aj Vy môcť zdieľať svoje pocity a skúsenosti.

Tento večer si však siahneme nielen do hlbín svojho srdca, ale pripravili sme si pre Vás aj zmenu, ktorá z Vás bude presakovať navonok. Naša stylistka Miška Vám vysvetlí, v akých farbách zažiarite, aký strih oblečenia sa Vám najviac hodí, a aký typ vizáže by ste mali preferovať. Určite odporúčame pozrieť si jej blog a stránku.

A na záver sme si pre vás pripravili krátku vedenú vizuálizáciu pri príjemnej hudbe, vďaka ktorej, veríme, ukočíme seminár s pokojom na duši a úsmevom na tvári. Cieľom bude zbavenie sa posledných pnutí a neistôt z minulosti a otvorenie sa krásnym a zdravým príležitostiam v novom úžasnom roku 2020. Vizualizáciu bude viesť Petra,  ktorá sa profesionálne so svojím bratrancom venuje meditáciám a meditačnej hudbe. Ich diela si môžete vypočuť tu.

Dátum: 24. január 2020 (piatok)

Začiatok: 17:00 – max 22:00

Miesto: Life Up – vzdelávaco-poradenská spoločnosť

Občerstvenie v podobe zdravých nápojov a ľahkej večere je v cene. Akékoľvek potravinové intolerancie nie sú pre nás problém, len ich poprosíme nahlásiť dopredu.