A čo láska v čase pandémie?

A čo láska v čase pandémie?

Už je to nejaká doba, odkedy sa nám životy zmenili. Slovo koronavírus sme začali počúvať denne z rádia, správ, novín, začali platiť rôzne opatrenia. Prestali sme sa stretávať s priateľmi, blízkymi, a začali sme žiť tak trochu izolovanejší život. Pre mnohé rodiny to bol čas, ktorý ich prinútil spomaliť, a možno trošku viac oceniť a vychutnať si spoločné chvíle strávené spolu. Je nás však aj mnoho takých, ktorí tú svoju polovičku, partnera do voza aj do koča, niekoho s kým by sme si možno v budúcnosti rodinu aj založiť chceli, ešte hľadáme. 

Ale ako nájsť lásku v čase pandémie? 

Sme prirodzene spoločenské bytosti, potrebujeme vytvárať sociálne väzby a interakcie. Ten pocit mať vedľa seba niekoho, s kým môžeme zdieľať každodenné radosti je na nezaplatenie. Avšak príležitostí zoznámiť sa s niekým novým, a ešte k tomu v takýchto neistých časoch, je naozaj veľmi málo. 

Ako by kapela Queen zaspievala - Show must go on, tak my sme si jedného dňa zaspievali - LOVE MUST GO ON 🙂 a začali sme rozmýšľať, ako čo najlepšie preniesť naše zoznamovacie akcie, aspoň dočasne, do online prostredia. 

Odpoveďou je Virtuálny speed dating, alebo zjednodušene randenie online naživo. Vďaka kamere a mikrofónu si počas jedného večera vyskúšate rande s 8 ľuďmi opačného pohlavia vo virtuálnych miestnostiach. Aj napriek tomu, že jednotlivé opatrenia sa postupne začínajú uvoľňovať, mnohí ľudia sú ešte opatrní a neistí. Tak sme sa rozhodli predstaviť vám tento nový formát randenia, bezpečne, z pohodlia vašej obývačky alebo aj kuchyne a hlavne bez rúška 🙂 

Ako to teda vlastne celé funguje?

Randíme cez aplikáciu ZOOM, ktorá je veľmi priateľská a zvládnuteľná aj keď technológia nie je zrovna Vaše hobby. Po zakúpení vstupného Vám v deň rýchleho rande pošleme link, cez ktorý sa v danú hodinu prihlásite na akciu. Podmienkou je mať dobré internetové pripojenie a telefón/tablet/ alebo počítač s kamerou a mikrofónom. Na začiatku sa všetci účastníci stretneme online, prejdeme si inštrukcie a akékoľvek technické nejasnosti. Následne bude rýchle rande prebiehať v dvojiciach, budete rozdelení do súkromných miestností, a každý rozhovor bude prebiehať cca 6 minút. Po tom, ako sa všetci vystriedajú, rýchle rande končí. Do dating karty, ktorú Vám pošleme emailom, nám označíte mená tých účastníkov, s ktorými by ste sa radi ešte videli. Do 24 hodín Vám pošleme informáciu o tzv. zhodách, alebo o vzájomných sympatiách. No a potom je to už len na Vás 🙂 Nasledovať môže ďalší a dlhší videohovor, prípadne rande niekde v prírode, alebo spoločná večera v meste na teraske. Možností je mnoho, stačí mať fajn spoločnosť.

Tak prečo to nevyskúšať?

Stále si myslíme, že nie je nad osobné zoznámenie naživo. Momentálne to však možné nie je. Toto nám príde ako fajn alternatíva, možnosť príjemne stráveného večera z pohodlia domova. Nikto však nepovedal, že sa to nedá užiť si vo veľkom štýle aj takto online. Kľudne si z toho spravte spoločenskú udalosť, pekne sa oblečte a upravte, nalejte si pohár Vášho obľúbeného nápoja, pustite si do pozadia nejakú príjemnú hudbičku, vyložte nohy, pohodlne sa usaďte, a môžeme začať 🙂 LOVE MUST GO ON!

Tak s kým sa vidíme 2. a 3. júna?

Tešíme sa na vás!

 

Najbližšie udalosti

Žiadne pripravované podujatia.

logo_white_500_compr

Copyright 2019 Hello love ©  Všetky práva vyhradené

EnglishSlovak