Ako som si nechala poradiť od stylistky

Pustila som si stylistku do svojej skrine.

Stylistku Mišku som prvýkrát videla na sociálnych sieťach. Prečítala som si zopár jej blogov na tému obliekania a páčilo sa mi, že má prehľad. Vravím si, takého človeka potrebujeme aj my do tímu na naše semináre. To ako sa obliekame je do určitej miery dôležité, nakoľko nás oblečenie reprezentuje v rôznych situáciách. Zároveň, keď máme oblečené niečo v čom je nám príjemne, tak naša iskra je ako keby viac viditeľná. 

Miška prišla na stretnutie úžasne upravená. Všetko, čo na sebe mala sa jej hodilo, poznáte to, ako z časopisu. Ja osobne som mala pocit, že je čo doháňať v mojom zľaďovaní sa, a to som si o sebe myslela že viem, čo sa mi hodí. Dokonca móda ma do určitej miery aj celkom baví, takže som si popravde myslela, že Miška mi až tak nebude mať čo vytknúť. No, ale opak je pravdou a osvedčilo sa mi, že profesionál má proste nadhľad. V priebehu pár minút mi poradila tipy ako zmeniť niektoré tóny farieb, strihy a ako zvoliť makeup, aby moja osobnosť viac vynikla. 

Niektorí ľudia si myslia, že stylisti vás pretvárajú na ich obraz. No ak aj máte takú skúsenosť vedzte, že u Mišky to tak nie je. Povedala som jej aký štýl sa mi páči a čo sa mi naopak nepáči, aj keď by sa mi to možno hodilo. A s tým sme pracovali.

Čo som sa dozvedela?

Farby nás oživujú. Každý z nás má iný podtón pleti a k nemu treba voliť aj farby. Mne sa napríklad hodia jemné a žiarivé farby najmä preto, že mám skôr jemné črty tváre. Čierna a šedá nie sú pre mňa. Veľa ľudí volí čiernu ako neutrálnu alternatívu, v skutočnosti je však veľmi málo typov, ktorým sa čierna naozaj hodí. Ak chcete zvoliť čiernu, treba vedieť ako na to, inak môžete vyzerať ako čierna myška a zároveň o pár rokov staršie.

Ďalší poznatok, ktorý som si odniesla je, že na strihu záleží, a ten sa líši od typu postavy. Mne sa napríklad skoro vôbec nehodí oblečenie typu oversize. Neznamená to, že sa musíte striktne držať jedného typu oblečenia, ale skôr že budete vedieť ako si správne vybrať to, čo sa vám hodí. A to znamená menej času vyberania oblečenia, čo sa minimálne zíde skoro každej žene. Ale keď ste čítali Marie Kondo, tak do tejto kategórie možno nepatríte

Mišku si môžete objednať priamo na našej stránke,  alebo ju môžete stretnúť na jednom z našich workshopov, kde vám povie asi stokrát viac, ako som ja teraz napísala. Mne sa časom ukázalo a potvrdilo, že najlepšia investícia je do nás samotných. Tak smelo do toho, milé dámy. 

 

hellolove_stylistka

PRED ZMENOU

hellolove_stylistka

PO ZMENE

Najbližšie udalosti

Žiadne pripravované podujatia.

logo_white_500_compr

Copyright 2019 Hello love ©  Všetky práva vyhradené

EnglishSlovak