V živote som si vyskúšala minimálne 12 rôznych povolaní, povedzme za celkom krátky čas. Zmena vždy prišla prirodzene alebo preto, že ma to proste nebavilo. Vždy som hľadala to, čo ma baví a dáva mi zmysel, a to nielen pre mňa, ale aj pre čo najväčšiu skupinu ľudí. Pod pojmom dávať zmysel si predstavujem činnosť, ktorá prináša zdravie, lásku, radosť a rovnováhu tam, kde to najviac treba.

A práve toto pre mňa predstavuje speed-dating. Veľa ľudí, ktorí o tom počujú prvýkrát, si predstavia strojené zoznamovanie, ale v skutočnosti to nie je úplne tak. Snažíme sa zoznamovať iba malé skupinky ľudí (do max 28 ľudí) v príjemných priestoroch, často aj s rôznym, zaujímavým programom.

Verím, že pri speed-datingu je možné zažiť „iskru na prvý pohľad “. Predstavte si, že prídete na miesto s ľuďmi vo vašom veku a nič o nich neviete. Dostanete možnosť sa chvíľu porozprávať, zistiť aké má kto záujmy a čo je najdôležitejšie, ako sa pri ňom cítite vy. Na speed-datingu je uvoľnená atmosféra a príležitosť ďalej sa spoznávať aj medzi rozhovormi.

Najviac ma teší, keď počas alebo po evente zbadám, ako niektorým ľuďom žiaria oči šťastím, keď sa potom porozprávame zistím, že majú veľmi dobrý pocit, že sa zoznámili s novými ľuďmi alebo že im padol do oka jeden človek, s ktorým by sa veľmi radi zoznamovali aj naďalej.

Každý posun vpred v osobnom a duchovnom rozvoji hrá rolu. Ísť medzi ľudí a spoznávať sa vám môže pomôcť spoznať samého seba a zistiť, ako ľudia reagujú, čo vás na ľuďoch priťahuje a naopak odpudzuje. Vďaka tomu získate spätnú väzbu, na základe ktorej môžete na sebe pracovať a rozvíjať sa. Pretože to, kde spoznáte priateľa alebo partnera nehrá rolu. Dôležitejšie však je, ako ste pripravený.

Koniec koncov ako sa hovorí, pripraveným šťaštie praje. Rozhodli sme sa preto pustiť do oblasti organizovania seminárov zameraných na lásku a vzťahy. Ako zoznamovacia agentúra vám pomôžeme nielen s možnosťou zoznámiť sa, ale aj s pripravenosťou na nový vzťah. Bez tej totiž vynechávame základný kameň akéhokoľvek naplňujúceho zoznámenia. Na našej stránke www.hellolove.sk môžete sledovať, aké rozvojové semináre v oblasti vzťahov pripravujeme, a keď vás niečo osloví dajte nám určite vedieť.

Najbližšie udalosti

sep
15
Ne
14:00 Seminár pre mužov: Ako zaujať tu... @ Life Up vzdelávacio-poradenská spoločnosť
Seminár pre mužov: Ako zaujať tu... @ Life Up vzdelávacio-poradenská spoločnosť
sep 15 @ 14:00 – 18:00
Seminár pre mužov: Ako zaujať tu pravú? @ Life Up vzdelávacio-poradenská spoločnosť
Interaktívny seminár pre mužov o tom, ako byť pripravený na stretnutie, na ktorom záleží. Na našom seminári prejdeme 3 dôležité oblasti úspešného zoznamovania. Vnútorné nastavenie a pripravenosť na vzťah so Zuzkou, koučkou, psychologičkou a psychoterapeutkou.[...]
sep
19
Št
17:30 Vínne tajomstvá v Svätom Jure @ Renesančný vinohradnícky dom
Vínne tajomstvá v Svätom Jure @ Renesančný vinohradnícky dom
sep 19 @ 17:30 – 22:00
Vínne tajomstvá v Svätom Jure @ Renesančný vinohradnícky dom
Pripravili sme pre teba zážitok, aký tu ešte nebol! Zoznám sa v malebnom prostredí Svätého Júra pri skvelej ochutnávke vín od rodiny Bažalíkovcov. Čo zažiješ? Čaká ťa autentická prechádzka s vinárom historickým centrom Svätého Jura[...]
sep
24
Ut
18:00 Speed dating 26 – 36 rokov @ Bean Spot kaviareň
Speed dating 26 – 36 rokov @ Bean Spot kaviareň
sep 24 @ 18:00 – 21:00
Speed dating 26 - 36 rokov @ Bean Spot kaviareň
Príďte sa s nami zoznámiť do príjemnej kaviarne Bean Spot v Bratislave. Táto zoznamovacia akcia je určená pre vekovú kategóriu 26 – 36 rokov. Ako to funguje? Za približne dve hodinky vám ponúkame možnosť zoznámiť[...]
logo_white_500_compr

Copyright 2019 Hello love ©  Všetky práva vyhradené